Kapcsolat

Morea Travel Lufthansa City Center

Cím: 1088 Budapest, Rákóczi út 1-3.
East-West Business Center
Tel: +36 1-429-2000
Fax: +36 1-429-2001
E-mail: morea@morea.hu

Nyitva tartás:

Hétfő - Csütörtök: 09:00-17:30
Péntek: 09:00-17:00
Szombat-Vasárnap: zárva

Vezetőség:

Perlaky Ágnes - Ügyvezető igazgató
Tel: + 36 1 429 2002
E-mail: perlaky.agnes@morea.hu
Sales:
E-mail: sales@morea.hu

Utazásszervezés:

E-mail: egyeni@morea.hu
Dombi Tünde – Referens
Tel: +36 1 429-2013
E-mail: dombi.tunde@morea.hu
Hampó Dóra – Utazásszervező
Tel: +36 1 429-2003
E-mail: hampo.dora@morea.hu

Marketing:

Gere Zsuzsanna
Tel: +36 1 429-2041
E-mail: gere.zsuzsanna@morea.hu

Pénzügy:

Tel: +36 1 429-2000
E-mail: penzugy@morea.hu

Jelentkezés munkatársnak, gyakornoknak:

E-mail: job@morea.hu

Hírlevél fel-, és leiratkozás:

E-mail: hirlevel@morea.hu

Online foglalások:

E-mail: online@morea.hu

Üzleti utaztatás/ Repülőjegy:

Tel: +36 1 429-2008,-2004
E-mail: business@morea.hu
Benedek Edina – Utazási tanácsadó
Tel: +36 1 429-2004
E-mail: benedek.edina@morea.hu
Maglódi Zsanett – Utazási tanácsadó
Tel: +36 1 429-2040
E-mail: maglodi.zsanett@morea.hu
Pál Zoltán – Utazási tanácsadó
Tel: +36 1 429-2008
E-mail: pal.zoltan@morea.hu
Tóth Gábor – Utazási tanácsadó
Tel: +36 1 429-2010
E-mail: toth.gabor@morea.hu
Vrubel Krisztina – Utazási tanácsadó
Tel: +36 1 429-2017
E-mail: vrubel.krisztina@morea.hu

Morea Travel Holiday Center

Cím:

1055, Budapest
Nagy Ignác u.16. II.em.2.

Tel: +36 1 269-2764,
+36 1 269-2765,
+36 1 373-0387
Fax: +36 1 373-0388
E-mail: madach@morea.hu

Nyitva tartás:

Hétfő - Péntekig: 09:00-17:00
Szombat-Vasárnap: zárva
Werner Bea - Irodavezető
E-mail: werner.bea@morea.hu
Barna Beáta – Repülőjegy értékesítő
E-mail: barna.bea@morea.hu
Glück Zoltán – Repülőjegy értékesítő
E-mail: gluck.zoltan@morea.hu
Nagy Andrea - Repülőjegy értékesítő
E-mail: nagy.andrea@morea.hu
Toronyi Ilona – Kiutazás-és kongresszusszervező
E-mail: toronyi.ilona@morea.hu

Morea Travel Business Center

Cím:

1056, Budapest
Szarka utca 1. I. em.

Tel: +36 1 354-1982,
+36 1 269-5431,
+36 1 302-0863
Fax: +36 1 354-1983
E-mail: victorhugo@morea.hu

Nyitva tartás:

Hétfő - Péntekig: 08:30-17:00
Szombat-Vasárnap: zárva
Kulik Ferenc – Irodavezető
E-mail: kulik.ferenc@morea.hu
Kelen Márta – Repülőjegy értékesítő
E-mail: kelen.marta@morea.hu

Ügyeleti telefonszám: +36 20 573 7266

Az ügyeletei telefonszám kizárólag a MOREA Travel irodájában készült foglalások munkaidőn kívüli, sürgős megoldására szolgál! Kérjük egyéb esetekben forduljanak kollégáinkhoz nyitvatartási időben

Cím: 1088 Budapest, Rákóczi út 1-3. East-West Business Center
Telefon: +36 1 429-2000
Fax: +36 1 429-2006
E-mail: morea@morea.hu